KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9864069
nr 986 4069
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 5 st. Svenolov Ehrén (1927-2004), osignerad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 oktober 2015
kl 20:29:43
12/10 20:24:43
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén